Úvod / Cestování / Zrzka z Norska | Můj život s Mickym

Zrzka z Norska | Můj život s Mickym

15. 4. 2018 Cestování
zrzka z norska

V Evropě je Norsko. V Norsku je zasraná zima (to je vedlejší, jen jsem to chtěla zmínit). V Norsku je městečko. V městečku je domeček. V domečku je koupelna. Před koupelnou je chodba. V chodbě je myš. V Norsku je městečko. V městečku je domeček. V domečku je holčina. V hlavě holčiny je panická hrůza. Z myší.

Nějak takhle zněl příběh z knížky, co jsem měla jako malá. Možná to byla písnička. Nebo říkanka mojí mámy, těžko říct. Kdybychom se nepochopili – hlavní postavou toho příběhu jsem já, jen tak pro změnu, a moje nová spolubydlící. Jmenuje se Micky. Ještě nemáme úplně ujasněný její nebo jeho pohlaví, ale to je teď vlastně moderní. Takže tahle bezpohlavní myš, která je o dost korektnější než já, je taky pěkně bezpáteřní. A to doslova! Už mi totiž vylezla ze dvou pastiček!

To, že si občas dám ráda sprchu, jsem vyřešila. Chodím do druhý koupelny. Problém nastal, když jsem chtěla dát vyprat prádlo. Představte si následující scénu. Dům skoro spí, já se polonahá kradu domem s prádlem v ruce, před dveřmi sedí ta nebo ten Micky, dívá se na mě, dívám se na něj, dívá se na mě, dívám se na vnitřní stranu svých víček. Omdlela jsem totiž z toho strašnýho řevu, co vycházel z mých úst.

Pozitivum je, že jsem probrala všechny kluky v domě, přiběhli za mnou.  Negativum je, že přiběhli proto, aby mě seřvali a ne třeba aby zjistili, co se mi (zase) stalo. Kalhotky rozsypaný všude po zemi tý situaci přidaly na vážnosti, to nemohu říct.

Chlapci se mi vysmáli. Já se zas vysmála jim, že už nebudu péct. Šéf se mi vysmál, že ho nějaký moje pečení nezajímá, protože mi brzy dojde oblečení a budu nahá. Já se mu vysmála, že mám firemní kreditku a záchvaty nakupování. Smích ho přešel a pro jistotu mi ještě podal aviváž.

Jak to s Micky(m) vypadá teď, to nemám ponětí. Do domu jsem začala chodit zadním vchodem, čistý oblečení mi pomalu ale jistě dochází a potom, co jsem slyšela historku, jak šéfovi vlezla myš (jiná, Micky mi je věrný-á) do postele a kousla ho do nohy, spím radši na zemi. Ale zas prý má od tý doby superschopnosti! Chodí v noci po čtyřech do lednice a okusuje sýr… Můj sýr.

Sdílejte…

Štítky