Úvod / Ona / Vyzkoušeno za vás | Opravdová žena

Vyzkoušeno za vás | Opravdová žena

8. 3. 2018 Ona
madla

MDŽ. Mám doma žirafu? Malá duhová žvýkačka? Musíme dát Žufánka? Madlin debilní život? Ne že bych doteď nebyla ženou. Potýkám se s tím už víc než tři dekády. Když však vidím jiné exempláře tohoto živočišného druhu, připadne mi, že to celou dobu dělám nějak špatně.

Ráno si opravdová žena kromě čištění zubů zacvičí jógu a přidá pár posilovacích cviků, vyčistí pleť, promasíruje problémové partie, nanese omlazující krém, makeup, šminky a nacvičí perfektní úsměv. No, co vám budu povídat, stráví tím o dobrou půlhodinu víc, než já, takže je alespoň konečně jasné, proč opravdové ženy chodí všude pozdě.

Opravdová žena má opravdovou práci. Práci s honosným titulem i příjmem, ve které nemusí žádnou práci vykonat. Jinak si nedokážu vysvětit, že se nepotí, nestresuje a po jejím skončení vypadá stejně úžasně jako ráno.

Opravdová žena má spoustu opravdových kamarádek. Denně si píšou, volají, chodí spolu na kávu a nakupovat. Opravdová žena se většinou pohybuje ve smečce.

Opravdová žena se nemýlí. No dobře, buďme upřímní. Každá žena má pravdu. Vždycky. A opovažte se mi odporovat!

Opravdová žena se nikdy při jídle nepokecá. Ono je docela těžké pokecat se salátem.

Opravdová žena vypadá stále perfektně. I po probuzení je jako ze žurnálu. Kdyby s opravdovou ženou havarovalo letadlo, z trosek zachrání opravdovou ženu nejen nezraněnou, ale ve vyžehleném kostýmku a s bezchybným účesem.

Opravdová žena nebaží po penězích, není zlatokopka. Není její vina, že ji muži neustále zasypávají dary a ochotně platí každou kratochvíli.

Opravdová žena umí udržet tajemství. Samozřejmě vyjma blízkých kamarádek, nejužší rodiny, trenéra, šéfa, kolegyň u kafe, sousedky, paní, co před ní stojí ve frontě a pracovníka callcentra, co se opravdové ženě náhodou dovolal. Ale tihle lidé se přirozeně nepočítají.

Opravdová žena miluje zvířata a přírodu. Nejraději má, když si se svou čivavou zajde na procházku do parku. Musí tam být ovšem signál, aby mohla všechny dokonale vyladěné a přes deset filtrů protažené momentky nahrát na Instagram.

Opravdová žena má kouzelný byt nebo uklízečku. Představa, že by třeba drhla záchodovou mísu, je tak šílená, že by způsobila fatal error celého vesmíru.

„Všechno je perfektní. Mám se skvěle.“ Jinou odpověď od opravdové ženy nečekejte. Přece si nebude dělat vrásky.

Opravdová žena má buď opravdový vztah nebo opravdovou touhu být, i přes četné protesty mužského plemene, sama.

Opravdová žena určitě nemá opravdové děti, protože s nimi by určitě nezvládla nic z předešlých bodů.

Opravdová žena je ve většině případů opravdová kráva, proto zůstávám jenom obyčejnou Madlou a dávám 30 %.

Sdílejte…

Štítky