Úvod / Lifestyle / Vyzkoušeno za vás | Diety

Vyzkoušeno za vás | Diety

23. 2. 2018 Lifestyle
Vyzkoušeno za vás | Diety

Stejně jako Strindberg vyfukoval do vody tabákový dým, aby zjistil, že tímto způsobem zlato nevznikne, rozhodla jsem se i já, že vyzkouším všechny slepé uličky, abyste vy měli jednodušší cestu k úspěchu. Vybrala jsem fenomén zvaný dieta, což je téma, které nás teď na začátku roku velice zajímá.

Po náročných a vysilujících testech jsem došla k těmto závažným a zdrcujícím poznáním:

Je pravda, že sklenka bílého vína vám nastartuje spalování a zrychlí odbourávání tuků. Efekt se bohužel nenásobí s přidaným množstvím alkoholu. Ba naopak. Mnohonásobně a důkladně otestováno.

Lehká dietní večeře je jistě hubnutí prospěšná. Pokud nechodíte spát v šest večer, bude jejím vedlejším efektem fakt, že v jedenáct večer „vyžerete lednici.“

Ranní jóga vám probudí organismus a podpoří dobrou peristaltiku. Když však, stejně jako já, nejste ranní ptáčata, probudíte se v osm ráno v pozici “Usnula jsem v první ásáně” na jógové podložce.

Tablety na hubnutí fungují stoprocentně. Bohužel ne na vás, ale na tloušťku vašeho účtu v bance.

Pořízení permanentky do sportovního centra nebo bazénu je zodpovědná a chvályhodná věc. Takřka jistě ovšem zaručí, že na dané místo už nikdy nepřijdete.

Vyzkoušeno za vás | Diety

V obchodech jako naschvál budou samé akce na sladkosti a zmrzlinu, zatímco ovoce a zeleninu před vaším příchodem vždycky někdo vykoupí.

Nainstalováním fit aplikace na mobil nezhubnete ani kilo. Tento zázrak se děje až po tom, co byste ji začali používat.

Vaše vždycky zdravé tělo čeká na chvíli, kdy se rozhodnete pravidelně běhat, aby dostalo virózu, angínu a nebo vám aspoň zvrtlo kotník.

Pokud v práci oznámíte, že držíte dietu, začne kantýna vařit vaše oblíbená jídla, kolegové budou s sebou nosit domácí muffiny a koláče naplněni touhou se o ně podělit a zákazníci se vám budou snažit vnutit za dobře odvedenou práci bonboniéru nebo aspoň čokoládu.

Na každém výletu čeká na konci nastražená dobrá hospoda nebo restaurace.

Moje hodnocení? Často omílané téma, které vyvolává v okolí zděšení a odpor, občas s kapkou humoru. Obsah bez chuti a pořádné akce. Hereckému výkonu hlavní hrdinky chybí elán a zapálení pro věc. Nelogičnosti v ději, opakující se chyby, zejména ty dietní. Nečekejte americký happyend. Nejsem Mirka Spáčilová, ale dávám 20 %.

Sdílejte…