Úvod / Lifestyle / Všechno v pytli

Všechno v pytli

20. 11. 2018 Lifestyle
Vsechno v pytli

Když bydlíte na hodně malém prostoru, musíte být při jeho využívání hodně kreativní. Rozkládací postel, skládací pracovní stůl, výklopný jídelní stůl, venkovní botník. Všechny tyhle věci jsou fajn, protože ušetří místo a navíc se po pátým ukopnutým malíčku, třetí odražený pánvi a osmým držkopádu naučíte docela i uklízet. Skládací věci a skrytý úložný prostory jsou fajn, ale život mi změnilo něco úplně jinýho.

Na první pohled malá věc. Ničím zajímavá. Malá, průsvitná věc, do který se vejde spousta věcí. A když tu věc pak zavřete a vysajete z ní vzduch, ty věci v ní se zázračně zmenší!

Nemáte ani tušení, jak strašně moc miluju vakuový pytle! Narvala jsem do nich letní peřinu, peřinu pro návštěvy, sezónní oblečení a najednou se to všude vejde. Jediný, na co to nefunguje jsou knihy, to je asi natolik hustej materiál, že se z toho nic odsát nedá. Vakuovací pytle jsou podle mě řešení na většinu problémů! Plná tramvaj? Hoďte lidi do pytle, vysajte vzduch a řekněte sbohem nepříjemným strkanicím! Velký břicho? Hoďte ho do pytle, vysajte vzduch a během pár vteřin jste o 70 % méně objemní. Velké tašky plné nákupu? Neničte si ruce, nakupujte do pytlů a domů choďte s malou taštičkou, ve které máte vše potřebné na 14 dnů! Pořiďte si je hned a jako bonus získáte, že o nich budete mluvit jako prodejce teleshoppingu!

A s tím odsáváním břicha a podobně… neříkám, že bych to snad zkoušela, ale můžu vám říct, že ty současný vakuovací pytle na to nefungují, ach jo.

Ale jednou by to fungovat mohlo, vakuovací pytle maj podle mě v estetický chirurgii budoucnost. Jen do vás teda pak nesmí nikdo udělat dírku, protože pak by všechny ty větrníky a piva byly zase vidět.

Ale já kdybych mohla, tak do nich dám snad všechno. Oblečení, zvířata, lidi a až pojedu příště na dovolenou, dám do vakuovacího pytle celou chatu a budu mít jistotu, že jsem nic nezapomněla!

Sdílejte…

Štítky