Úvod / Ona / Tipy pro ni | Jak zaujmout na Tinderu

Tipy pro ni | Jak zaujmout na Tinderu

18. 3. 2018 Ona
Jak zaujmout na Tinderu

V sobotu jsem měla další z mnoha rande. Tohle bylo trošku jiný, protože to byl můj ex. Můj úplně první ex. Každopádně jsme udělali něco moc a moc ošklivého a já si teď potřebuju zlepšit karmu. Takže tady prozradím své know-how aneb Jak zaujmout na Tinderu.

Buďte krásná

Spousta lidí si myslí, že Tinder je povrchní appka, kde soudíš lidi podle vzhledu. Ale tak to není!! Samozřejmě jde o duši, vždycky jde jenom o duši. A jak víme, ta se zrcadlí v očích. Takže to chce pomněnkově modrý a dost velký oči a blond vlasy, protože princeznovskej look neruší a muž může v klidu usoudit, že jste plná dobra (nebo, že do vás to dobro může vložit). To všechno, aby ta duše byla dobře vidět. A samozřejmě, co je krásné na duši, je krásné i na těle. Takže pro potvrzení krásy té duše, bychom tam všechny měly mít fotku postavy. Samozřejmě bez oblečení. Nebo snad chcete něco schovat?! NO?! Nějaký nedokonalosti? Nedokonalosti tý duše samozřejmě…

Buďte vtipná

Co si budeme namlouvat… Ne všechny máme xichtík andílka a některý máme dokonce duši tak temnou, až se nám z toho udělala celulitida. A pro vás, co nemáte přírodní pětky, je tu bio. Jako ne bio jabka v podprdě… (Haha – jsem vtipná, co? Vidíte to? Protože mám slabý jedničky.) Bio je ta sekce, co se dost podceňuje a přitom já už kolikrát měla víno zadara, protože měl to bio hezky nápaditý. Teď přišel okamžik pravdy – buďte vtipná, lehce kousavá, přidejte tam trochu nebezpečí, ale i křehkosti. Hlavně nebuďte svá. Chcete chlapa a ne feministku z redakce dámskýho časopisu.

Buďte jiná

Abychom si to vyjasnily hned na začátku. Krásnejch holek je na ulici dvanáct do tuctu. Vtipnejch jich znám ještě o něco víc. Najít krásnou holku, co je i vtipná, už je docela kumšt, musím říct, ale furt to není nemožný. Každopádně byť je Tinder appka pro hledání spřízněné duše, tak nemůžeme doufat, že nás mezi těmi prokletými, falešnými ďáblicemi (který nemaj pomněnkový oči, ale jenom kontaktní čočky) pozná hned na první dobrou. Furt je to jenom chlap a ti potřebují nad naší hlavou neonovou šipku. Nebudu vám říkat, čím máte být jiná. Zas tak špatnou věc jsme s tím ex neprovedli, snažte se trochu taky samy, ju?

Sdílejte…

Štítky