Úvod / Leccos / Surinam a tweety #20

Surinam a tweety #20

20. 5. 2018 Leccos

Co dělají naši autoři, když zrovna nepíšou pro Surinam? Tweetujou!! Výběr tweetů z uplynulého týdne najdete v našem novém seriálu Surinam a tweety.

Český rozhlas oslavil 95. výročí zahájení pravidelného rozhlasového vysílání – tato instituce doprovází náš samostatný stát v dobách klidných i dramatických. A nebýt ČRo nebyla by tu s námi ani Madla!

Čínská společnost, která vlastní Slavii, dluží peníze bankovní společnosti, která se kvůli tomu pokusila převzít tu čínskou a odvolala její představenstvo. A jako nového člena představenstva prý dosadili předsedu dozorčí rady ze Sparty. Slušný zmatek, co? Ale dobrý, zápas s Jabloncem Slavia hrála a v Edenu se byla podívat i naše Šílená matka:

Před časem jsme si do kanceláří předplatili Hospodářské noviny a Respekt – je příjemné nechat odpočinout oči od obrazovky či displeje. Jen Pavel s tím má trochu problém:

Pražáci i přespolní i modří už vědí – ze zelenýho na červený se dostanete nejlépe přes žlutý. Tak ať jste Petr nebo Pavel, když jedete z Dejvic nebo ze Staroměstský, Muzeum je pro vás na nějakou dobu úplně out:

Štítky