Úvod / Lifestyle / Schizoid

Schizoid

16. 2. 2018 Lifestyle, Ona
Tinderella

Mám jednu oblíbenou kavárnu. Dělaj tam skvělý chai latté a místní barmanka je fakt krásná, takže když tam jdu na rande, který není úplně takový, jaký by mělo být, pokukuju za bar a roztávám nad jejím úsměvem. To byl takhle listopadový večer a já tam zase seděla. První rande, Tinder rande. Přišla jsem o něco dřív, abych stihla ještě chvilku pracovat. Ve skutečnosti jen proto, aby on musel poznat mě a ne já jeho.

Objednala jsem si, dívala jsem se oknem na ulici a chvílemi si četla. Bože, jak mně bylo skvěle! Po chvilce jsem si uvědomila, že bych vlastně měla být nervózní. Čekala jsem na svého budoucího muže. Ha, haha, z Tinderu. Za sedmero horami, za sedmero řekami, v sedmé appce čekal On. Tak nějak ty pohádky začínají ne? Zpět do situace – popíjím si chai, ohřívám ruce, když v tom! Mlha před ním, mlha za ním.. Už dám s těmi pohádkami pokoj.

Najednou byl tam, vysoký, blonďatý, modré oči, ucházející postava, oblečení taky neurazilo. Na fotkách byl teda hezčí. Hezky voněl. Všechno bylo, takové, jaké mělo být. Hovor plynul, pití docházelo. Přišlo mi trošičku zvláštní, že se ani jednou nezasmál. Vlastně zasmál, ale dost nuceně. Tak je blbej? Můj humor byl ten den fakt v kondici. A pak to přišlo.

„Musím ti něco říct.“

*Má dítě. Ne, má ženu! Furt lepší než syfl.. Nooo, i když..

„Jasně, povídej,“ jestli má ženu, tak mu rozbiju hrnek o hlavu. A ještě ho zaplatí on.

„Jsem nemocnej.“

*Skvěle! Hledá pečovatelku. Nebo dárce orgánů…

„Něco vážného?“ Začni se mi tady litovat a dám ti důvod.

„Jsem schizoid. Mám problém s prožíváním emocí,“ úsměv.

„Chodila jsem na terapie, protože jsem si dřív emoce brala až moc.“

Když nevíte, jak probořit ledy, prostě si řekněte něco takového. Musím uznat, že jsem potom fakt neměla ostych a ptala jsem se na všechno možný. Ne, že bych ten ostych normálně měla. Třeba mě dost zajímalo, jak člověk s plochým prožíváním emocí prožívá orgasmus… Akorát jsem to teda úplně nevychytala, protože mě pak doprovodil až na metro a tam mi vlepil pusu. A pak mi psal. Copak necítil, že ho nechci? Jo, on vlastně necítí skoro nic.. Tak ale zas mi prý vytiskne boty na 3D tiskárně. A ty boty chci, že jo…

Sdílejte…

Štítky