Úvod / Ona / Safeword bude ŽIRAFA

Safeword bude ŽIRAFA

4. 10. 2018 Ona
Zrzka od vedle

Včera večer se mi stala taková zajímavá situace – po více než dvou měsících bez čokolády jsem si šla jednu koupit. Hezky do večerky kousek od bytu. Je to přesně ten druh obchodu, kam jdete večer po těžkým dnu pro víno, když zjistíte, že už doma žádný nemáte a nebo, když byl ten den ještě horší a z vás se stala usoplená malá holčička, tam jdete právě pro tu čokoládu. Z usoplený holčičky se stal oheň prskající drak v momentě, kdy mě pán za mnou varoval, že si tu čokoládu kupovat nemám. On to teda nemyslel zle, to bylo vidět, ale říkejte to hormonům, co expandují až do uší.

Hádáte správně. Čokoláda, hormony, rychle se měnící nálada… Teta Irma, nebo jak je to odporný pojmenování, sedí v koloně na D1 směrem ke mně. Jak všichni víme, tak D1 je furt ucpaná a jeden nikdy neví, kdy se z ní dostane ven. Suma sumárum, jsem mrzutá. Jedna z mála věcí, který jsem ještě ve světě BDSM nezkoušela, je safeword – což vyřešil kamarád a jedno začal používat, když moc mluvím. Protože já když jsem mrzutá, tak to tu pusu nezavřu, což je, v kombinaci s mojí oblibou ve společensky ne zcela přijatých tématech, docela prča.

Těch společensky ne zcela přijatých témat se budeme držet dál. Za svůj krátký život jsem zjistila několik podivných faktů o našem druhu, faktů, kterým nerozumím. Na jednu stranu furt blábolíme o tom, jak je komunikace a upřímnosti klíč k supr čupr vztahům a na druhou stranu tu upřímnou komunikaci zakazujeme. Proč se teda lidi u společný snídaně ptají, proč je ten druhý unavený, když nechtějí slyšet zábavnou story o zaseklým roubíku nebo že někomu uvízlo dildo v zadku a tak byl do dvou na pohotovosti? Lidi jsou pokrytci.

Ale teda dobře, už jsem pochopila, že lidem přijde zvláštní tyhle témata řešit naživo, tak to píšu na internety, protože se zdá, že když je mezi vysílačem a přijímačem mobil a cesta do vesmíru, tak je to v pohodě. Nasadila jsem jiný téma! Neméně oblíbený. A tím je ženská cykličnost. Tohle téma je strašně super. Nejenom, že o něm muži i ženy neradi mluví a já mám tak prostor mluvit za oba, ale ještě k tomu v něm mají mezery a já tak můžu chytračit.

Věděli jste třeba, že ženský měsíc se dělí na čtyři fáze? V každé z nich žena nejen jinak vypadá, ale dokonce i jinak voní. A taky se jinak cítí, přemýšlí a chová. Průměrně má náš (ženský) měsíc 28 dní, z čehož logicky plyne, že každá fáze má 7 dní. Postupně se v nás tak probudí baba, nebo ta teta Irma, která si přijde nepřitažlivá a unavená, potřebuje se věnovat sama sobě a svému nitru. Z poslední kapky krve se vynoří panna – nová bytost, bytost dynamická a plná energie, připravená dělat vážná rozhodnutí a zorganizovat světový převrat. Akorát má co dělat, aby to stihla než se dostane do fáze matky, mé nejoblíbenější, která je naplněna láskou, sebevědomím, jistotou, vírou v sebe sama a sexualitou. Ale ani ovulace netrvá navždy, a tak ji po týdnu vystřídá kouzelnice. Období, kdy některé z nás trpí PMS, dochází jim energie, přichází chmury. Na druhou stranu, pokud se naučíme tohle období využít, kreativita z nás cáká na všechny strany.

Ať se korektní jedinci a aktivistky s chlupatýma nohama třeba staví na hlavu, nejsme všichni stejní. Ať počítám, jak počítám, pohlaví jsou přesně dvě. A každé z nich potřebuje jiný přístup. Každý jedinec potřebuje jiný přístup, což nevíme dokud to neřekne. A tak říkám, že my, ženy, obecně potřebujeme ty přístupy ještě k tomu čtyři – podle aktuálního mixu hormonů.

Sdílejte…

Štítky