Úvod / On / Pár tipů pro něj | První rande

Pár tipů pro něj | První rande

7. 1. 2018 On
Pár tipů pro něj
číslo 1
Děsně jí to sluší – a je úplně jedno, co má na sobě!
číslo 2
Nemluvte o ex.
číslo 3
Nechte jí, ať mluví o těch svých a souhlasně přikyvujte.
číslo 4
Nekoukejte na telefon.
číslo 5
Zeptejte se jí na její práci, na volný čas a oceňte její smysl pro humor – to nevadí, že žádný nemá. Jako ten smysl pro humor, volný čas i práce se můžou hodit.
číslo 6
Když bude mluvit o tom, že ráda vaří, pravděpodobně četla naše tipy na první rande pro ni. V každém případě si odpusťte poznámku, že je vidět, že i ráda jí.
Pár tipů pro něj
číslo 7
Dolévejte jí víno (a vodu, ale tu nenápadně, ať vás nenařkne, že si myslíte, že to s tim vínem přehání, ikdyž si to samozřejmě myslíte – a to právem).
číslo 8
Nekoukejte po té servírce s hezkym zadkem – teda koukejte, je škoda, si to nechat ujít, ale až když půjde vaše vyvolená na toaletu po tom litru vína.
číslo 9
Zkuste poslouchat, co říká. Aspoň každou cca. desátou větu, tomu zbytku stejně nebudete rozumět.
číslo 10
Před schůzkou si několikrát zopakujte její jméno, případně si připravte tahák nebo větu „Řekni svoje jméno nahlas… No vidíš, jak krásně to zní!“. A teď už si to vážně pamatujte!
číslo 11
Zeptejte se jí, co říká na ten nový Surinam a nezapomeňte odsouhlasit názor, že je to fakt boží. Pokud ho nezná, zaplaťte – svou polovinu účtu, samozřejmě!
Pár tipů pro něj
číslo 12
Nezmiňujte se, že máte „úplnou náhodou“ s sebou i čistý trenky a kartáček – beztak by vám nevěřila, že tyhle věci pravidelně používáte.
číslo 13
Nemáte zač! Ráno si dejte jenom čaj a ujistěte se, že trefíte na tram nebo ke svému autu.
Sdílejte…