Úvod / Ona / Pár tipů pro ni | První rande

Pár tipů pro ni | První rande

11. 1. 2018 Ona
Pár tipů pro ni
číslo 1
Star Wars a Star Trek není to samé! Máte raději Star Wars, protože jste už jako malá chtěla být princezna Leia, a nejraději máte ty staré díly – tedy IV, V a VI. Jo, vážně starší jsou ty s vyšším číslem. Nepátrejte proč, ale prostě si to pamatujte!
číslo 2
Baví vás vařit (že vás baví i jíst, je na vás možná vidět, ale na to vážně neupozorňujte) a máte u toho ráda svůj klid. Proto využíváte čas například během Ligy mistrů nebo mistrovsví v ledním hokeji.
číslo 3
Ať už ho živí cokoliv (pokud to není máma), pak to zní zajímavě a musí v tom být opravdový odborník, když o tom umí tak skvěle mluvit!
číslo 4
Dneska sice pijete Chardonnay ročník 2013 a jemně perlivou vodu, ale když je žízeň, milujete hlavně vychlazenou Plzeň nebo polotmavýho Kozla.
Pár tipů pro ni
číslo 5
V úterý bohužel na druhé rande nemůžete, protože máte lekci pole dance, ale ve středu byste ho ráda vzala na místo, kde dělají ten nejlepší burger a žebírka (pár tipů viz níže).
číslo 6
Občas si jemně hrábněte do vlasů, smějte se jeho vtipům (když chvíli mluví a pak se začne smát, tak ano, to je ten moment), nemluvte o ex, neptejte se na ex, nestěžujte si a vůbec mu nepřiznávejte, že jste normální hysterka a beztak jste si všechno o něm i jeho ex už našla na internetu.
Pár tipů pro ni
číslo 7
Není zač! Jo a nezapomeňte na hezký prádlo. Hezký prádlo, který rozhodně tenhle večer zůstane tam, kde má – tedy na vás!
Sdílejte…