Úvod / Lifestyle / Předsevzetí pro rok 2018

Předsevzetí pro rok 2018

6. 2. 2018 Lifestyle
Madla Predsevzeti 2018

V lednu se každý zamýšlí nad uplynulým rokem a dává si předsevzetí do toho nového. Také já jsem se nad tím zamyslela a tohle byla moje první verze:

Tenhle rok konečně budu každý den brzo ráno vstávat a chodit spát před půlnocí. Budu jíst zdravá jídla a pít hodně tekutin. Omezím alkohol. Nevzdám to a odnaučím se kouření.  Budu se snažit šetřit. Musím myslet na zabezpečení ve stáří. Nebudu se bát sportovat, třeba chodit běhat do přírody. Vyhodím oblečení, co nenosím a zredukuji svoji váhu.  Budu víc chodit do divadla, kina, za kulturou, ne jen do hospod. Budu méně na sociálních sítích a nebudu psát každou hloupost, co mě napadne. Budu se snažit myslet pozitivně. Začnu víc pomáhat lidem, zejména těm, kteří na sebe neupozorňují.

Predsevzeti 2018

Přišlo mi to moc dlouhé, tak jsem to trochu proškrtala:

Tenhle rok budu každý den vstávat a chodit spát. Budu jíst a pít alkohol. Nevzdám se kouření. Budu se šetřit na stáří. Nebudu se bát přírody. Vyhodím svoji váhu.  Budu víc chodit do hospod. Budu na sociálních sítích psát každou hloupost. Budu se snažit myslet, zejména na sebe.

Myslím, že za mě bude tenhle rok v pohodě.

Sdílejte…

Štítky