IoL

31. 5. 2018 Lifestyle, Ona
madla

Byl pátek. Přišla domů z práce, vybrala schránku, vyházela krámy z kabelky, vynesla koš, osprchovala se, zkontrolovala e-maily, sociální sítě, odsouhlasila aktualizaci Internet of things, oblékla se, upravila make-up a vyrazila za přáteli do víru velkoměsta.

Domů dorazila chvilku po půlnoci. Odemkla byt a zarazila se, protože v předsíni stál pohledný mladý muž. Tedy nestál, zrovna si stahovat propocené tílko a usmál se na ni se slovy: „Ahoj zlato, byl jsem si teď v noci zaběhat, jen se rychle osprchuju a koupelna je tvoje.“ Zabouchly se za ním dveře a ona zůstala stát jako opařená. Nezdálo se jí to celé? Je pravda, že vypadal přesně jako někdo z jejích snů, ale když se zaposlouchala, slyšela tekoucí sprchu a možná i tiché pobrukování. To bylo určitě vší tou tequilou.

Šla do kuchyně. Nalila si sklenku vody a sedla si s ní ke stolu. Otevřely se dveře koupelny a v oblacích páry se před ní zjevil opět ten mladý muž. Oblečený nyní jen do mokrého ručníku, který mu svůdně splýval z boků. „Je tam teď krásně teplá pára. Já jsem po dnešku úplně zničenej. Jdu si lehnout. Dobrou, zlato,“ povídal, když se k ní blížil. Při tom posledním jí vlepil pusu na tvář. Otočil se a zmizel v ložnici.

„Už je to tak. Dneska mi muselo totálně přeskočit,“ říkala si v duchu. „No, nenechám se tím rozhodit,“ přemýšlela, když šla do koupelny. Umyla se, odlíčila, vyčistila si zuby jako by nic, přesvědčená, že pominutí snad už pominulo. V ložnici ale někdo ležel. Opatrně se položila na svou půlku postele a ležela se zahájeným dechem. Zavřela oči a nutila se usnout. V tom ji někdo obejmul a cítila na tváři jeho horký dech. Otevřela oči a viděla ho v celé jeho kráse. „What the hell,“ řekla si a přitiskla své rty k jeho….

Ráno se probudila s úsměvem na rtech. Udiveně zjistila, že její postel je prázdná. Prázdný byl i celý byt. Nikde nic, ani vzkaz na kusu papíru. Rozladěně popíjela kávu a vzala do ruky mobil. Na něm na ni vyskočilo upozornění: „Internet of things – update Internet of life: Are you satisfied with the trial version? Full version is availible now. Just for 10.000,- a month.“

Sdílejte…

Štítky