Úvod / Lifestyle / Jak se stát králem Tinderu

Jak se stát králem Tinderu

13. 2. 2018 Lifestyle, On
Jak se stát králem Tinderu

Kdybych neměla práci, mohla bych se začít živit jako fotografka profilovek na Tinder. Rozostřit, světlo blesku v očích, část obličeje mimo záběr a zachytit Tvůj nejhorší výraz. Pro zájemce udělám i luxusní fotky zezadu. Nechceš tak detailní pohled? Stydíš se za svůj zadek? No problem, vyfotím Tě z takové dálky, že nebude poznat nejen to, jak se tváříš, ale ani jak vypadáš. Ve většině případů nepůjde vůbec poznat, že na té fotce jsi.

Nemáš na to objednat si fotografku? Za mírný poplatek Ti poradím, jak mít ten nejlákavější profil. Prostudovala jsem tisíce uživatelů Tinderu a mohu čerpat ze svých bohatých zkušeností.

Nic nenaláká seznamováníchtivé slečny tolik jako fotka s čerstvě narozeným potomkem. Ukazuje totiž, že jsi silný zdravý muž, který je připravený být otcem. Pokud bohužel nemáš ještě žádné děti, zkus to trumfnout fotkou ulovené ryby. Čím větší, tím větší šance na lajk. Milujeme lovce, zvlášť když jsou oděni do sexy flanelky a gumáků.  Ženy ocení životní zkušenost, takže pokud jsi už ve svém životě nějakou partnerku měl, nezapomeň přidat fotku s ní. Nejlépe z vašeho nejšťastnějšího období, aby potencionální zájemkyně viděly, jaká bude život s Tebou pohádka. Magnetem na ženy jsou i fotky z maškarních bálů ve veselých převlecích. Máme rády muže se smyslem pro humor a nadsázku.

Nemáš selfie tyč ani zrcadlo, před kterým by ses doma vyfotil svlečený do půl těla? Požádej kamarády. Ať Tě blejsknou někde v přirozeném prostředí a ve chvíli největší pohody a relaxu. Místní občerstvovací podnik po půlnoci a několika pivech je jasná a mnohokrát osvědčená volba.

Abys mohl být plnohodnotným uživatelem Tinderu, musí tvoje kolekce fotek obsahovat alespoň jednu, kde budeš za volantem luxusního fára nebo motorky, dvě nebo tři z exotických zemí (na Chorvatsko nebo Krkonoše zapomeň) a jako bonus přihoď akční momentku (po doběhnutí Ironmana, z bungee jumpingu, skydivingu apod.). To, že většinu času prosedíš doma u počítače nebo s kamarády na pivu, není problém. Skamaraď se s photoshopem.

A co napsat do bia? Slova už nejsou in a nikoho nenavábí. Vyber si pár smajlíků. Jestli nevíš které, klidně jich pár naklikej úplně bez rozmyslu, budeš působit tajemně a slečny alespoň budou mít záminku, proč Tě oslovit.

Tak. A teď je Tvůj profil dokonalý. Zbývá už jen varování. Pořiď si výkonný mobil se silnou baterkou, protože tohle bude jízda!

Sdílejte…

Štítky