Úvod / Ona / Kecy mojí matky | Proč nemám chlapa

Kecy mojí matky | Proč nemám chlapa

10. 1. 2018 Ona
kecy mojí matky moje výhody a nevýhody

Rodiče jsou často od toho, abychom měli s kým nesouhlasit. Když se však názory sejdou, bývá to málem důvod k oslavě. Taky jsem konečně došla do téhle fáze… S mámou jsme se shodly na tom, že jsem sice tak trochu kráva, ale že chlap, co neocení dobrý hovězí, by v naší rodině stejně nezapadl.

Upřímně… Věčné dotazy na muže už naši vzdali. Otočilo se to ve vtipné poznámky a narážky. Vlastně jsem nikdy s rodiči téma „já a moji muži“ v žádné vážné formě neprobírala. Buď nějaký byl a tudíž se chystal k nedělnímu obědu talíř navíc nebo žádný nebyl a máma neměla žaludeční vředy z faktu, že jí ten jeden talíř neladí se zbytkem servisu. Ale teď jsme s mámou společně dlouze přemýšlely (asi 3 minuty), jestli můj aktuální nezadaný stav stojí na nedostatku mužů nebo na mé náročnosti. Došly jsme k závěru a to dokonce společnému, že když vám věk a zkušenosti nastaví nároky a zúží výběr a do toho jste tak trochu kráva a tomu štěstí nejdete úplně naproti, může z toho vzniknout rovnice, na jejímž konci je svobodná holka, co sice nemá žádné velké vady, ale prostě čeká na řeznickém pultu na správného zákazníka.

matka sedí u stolu

Nadšeny sjednoceným názorem a úlevou, že snad nejsem ještě zboží dobré leda na kompost, jsme se spokojeně usadily v obýváku. Já si dala víno, máma kafe a obě jsme společně půl hodiny mlčely. Tento dokonalý moment vyrušil až zvuk dveří, ve kterých se objevil táta a po pár vteřinách, kdy jsme ani jedna nepootočily hlavu k pozdravu, pronesl: ,,A ani nezabučej!“

Sdílejte…