Úvod / On / Jak jsem netáhl do války

Jak jsem netáhl do války

15. 6. 2018 On
Jak jsem netahl do valky

Tenhle znáte? Vojna dělá z kluků chlapy. No mně to vždycky přišlo trochu divný, trochu blbý a trochu úplně mimo. Ale že nejsem žádný diskutér z novinek, rozhodl jsem se udělat kvalitativní výzkum, jak to vlastně u zelených lidí, jo nemyslím Alzu, ale armádu, chodí.

Obešel jsem pár kamarádů, co sloužili, a přidal si k tomu tátu a zašel s ním na pivo. Dozvěděl jsem se pár historek, které pobaví a především odradí. No a nakonec jsem došel k tomu, že jako správné mileniální dítě musím říct, že „díky, ale ne, díky“. Hnedka uvedu několik relevantních důvodů, proč teda opravdu, ale opravdu ne.

Hygiena

Pokud platí, že co je mokrý, to je čistý, tak teda ani omylem, kamarádi. Moje milá se pyšní, že jsem na rozdíl od většiny mužské populace naučil správně prát prádlo a mýt nádobí a teď bych to měl zahodit? No to v žádném případě.

Hygiena vol. 2

Tedy osobní hygiena. Slyšet historky typu: na barácích jsem se naučil masturbovat bez použití rukou, prostě sugescí, sice pobaví, ale ty vole. Prostě ne. Krom toho mi to evokovalo scénku z jednoho výjezdu, když jsem kontroloval studenty a narazil na pokoji na jednoho, jak si ulevuje od stresu o matraci. No díky, mějte mě za úzkoprsého zaprdlíka, ale vynechám, navždy.

Móda

Maskáče a zelená jsou sice letos v módě, ale já radši saka a košile. Doba, kdy jsem chodil na techno do lesa a maskáče nosila většina lidí v poměrně zábavných kombinacích, minula a já se posunul trochu víc do jazzu. A maskáče a jazz pří vší snaze nejdou dohromady. Já se na to prostě nehodím a o tom, jak vypadám v baretu, ani mluvit nechci.

Jídlo

Potrpím si na stolování a dobré jídlo, rád zkouším něco nového a armádní šlichta z pytlíku, ze které vám sami uvaří hotové jídlo, může být zajímavá zkušenost na čundr, ale avokádovej toust to prostě není a v zákopech o dobré kávě, bun bo, nebo pho bych si také mohl nechat jen zdát.

Krom toho, byť mám rád procházky po lese, raději mačkám spoušť foťáku, než bych mačkal spoušť pušky. Nic proti vojákům, je to povolání jako každé jiné, když se dělá dobře, ale já se zasvětil tomu, že budu vyrábět lidi vzdělané, ne mrtvé.  A krom toho, kdyby na to přišlo, nechtějte mě vidět, jak bych se dokázal ohánět ukazovátkem!

Sdílejte…

Štítky