Úvod / Leccos / Já to mám jinak

Já to mám jinak

23. 7. 2018 Leccos
Lazne life

Já jsem poměrně zero fucks given člověk, ale existujou lidi, který nezvládám. Jsou to lidi, který jsou „jiný než ostatní“. Protože lidi, který jsou „jiný než ostatní“ jsou většinou uplný kokoti. A já je nenávidim. Uf, jak já se vždycky na začátku rozčílim a pak ze mě beztak vypadne článek o lásce a s ponaučením vostřejším než motivační citáty. Tak jsem fakt zvědavá, co moje nasraná hlava vymyslí na konci tohodle hejtu, protože tentokrát světlo na konci tunelu nevidim.

Já totiž z principu nesnášim lidi, co se chlubí. Nemyslim tim, že se jim něco podaří a oni se pochlubí. To je boží a každej by se měl umět ocenit, pochválit a pochlubit. Každej by si měl umět tvořit svoje PR. Myslim ty lidi, který ti nikdy v rozhovoru nezapomenou 6x zmínit nový auto nebo že se znaj s tim týpkem, co teď vyhrál nobelovu cenu za mír.  Myslim ty lidi, který říkaj „víš, já pomáhám 89 sirotčincům a 49 klášterům, ale lidi to o mě moc neví, protože se tim nikde nechlubim“ – WHAT THE FUCK? A co teda děláš teď? Do prdele jenom to píšu a sem nasraná. Buď vole zachraňuj svět a dělej si dobrý PR a buď boží, nebo zachraňuj svět a vole mlč.

Tak tyhle lidi mě vole serou. Ale co mě sere uplně nejvíc na světě jsou ty dementi, co jsou „jiný než ostatní“. Jsou to většinou lidi, který sedí a mlčí. Tyhle lidi poslouchaj a vypadaj u toho tak jako nad věcí a samolibě a už prostě na tom jejich debilním ksichtu víš, že ti na konci řeknou „Já to mám jinak, vždycky jsem byla trošku jiná než ostatní.“ Ne vole do prdele, všichni jsme stejný. Někdo si žije happy life, někdo si stěžuje a život spíš prosírá, ale všichni sme kurva stejný. To, že si se v jednom okamžiku rozhodl jinak než zrovna těch 5 lidí okolo… z tebe kurva vole nedělá jinýho člověka.

Na týhle planetě žije 7 miliard lidí, každej je jinej, ale všichni jsme tak nějak stejný. Každej si šlapeme jinou cestou v životě a každej máme jiný podmínky a příběhy. To, že ty jsi to měl jinak než já z Tebe vole nedělá něco výjimečnýho. Prostě NE! Dělá to z Tebe idiota. Protože ve chvíli, kdy tyhle věty použiješ, tak řveš kolem sebe, že všichni ostatní jsou ovce a ty to máš jinak. Vrchol všeho jsou pak mámy, co říkaj, že jejich dítě je výjimečný, protože umí… nevim co uměj děti, ale tohle určitě umí něco víc než ostatní. NE VOLE!!! Neumí! Je to dítě, který se vyvíjí nějak. Možná jinak než ostatní, ale ne vole, není jiný. NENÍ.

Věty, který by už nikdy nikdo neměl říct:

  • Já to mám jinak.
  • Vždycky jsem šla trošku jinou cestou než ostatní.
  • Dělám dobro, ale moc to neříkám.
  • Nerada se tim chlubim, ale (a pak se 16 hodin v kuse chlubíš).

 

Moudro na závěr: Každej je jinej, ale lidi jsou stejný, respektuj to. A pokud ti fakt přijde, že to máš jinak než ostatní, tak drž hubu a ukaž nám to. Protože když tohle o tobě řekne někdo jinej, nezní to tak na hovno.

PS: Furt sem nasraná, každej by si tipoval, že mě to přejde, co? Ale asi to mám jinak než ostatní…

Sdílejte…

Štítky