Úvod / Ona / Holky na cestách | Brno

Holky na cestách | Brno

9. 1. 2018 Cestování, Ona
Holky na cestách - Brno

Musím říct, že z návštěvy Brna jsem trochu zklamaná… Lidi byli fajn, je to tam docela hezký, na náměstí jsou lehátka a bar s kvalitnim ginem… Na Brno dobrý! Trošku jsem se při odjezdu bála, že si teď nebudu mít z čeho dělat srandu a můj primitivní humor utrpí velkou ránu. Ale něco se najde… Tak teda…

Samozřejmě kapka nasrání musí přijít hned na startu. Doslova. Ano, tak skvělá cesta po D1. Ta skvělá cesta plná děr, která vás zaveze kam? No kam jinam, než do další díry. Můžete jet vlakem. Je to pohodlnější! Můžete si v něm dát pivo za 90 Kč a nechat se vysadit na Dolním nádraží, které je tak strašně „krásné“, že je i důvodem, proč se vám nebude chtít zpátky. Pojedete totiž opět z něj.

Mým hlavním cílem bylo pivo. A jak dobře víme, to v Brně neumí! Minimálně ne vařit. Vlastně bych klidně řekla, že tam ani nevařej pivo. Takže co se týká ochutnávání místních specialit, nechala jsem pivo pivem a rovnou přešla na gin. Žufánek. Skvělý gin. Prodávají ho na náměstí a skoro v každém lepším baru (fajn, v těch asi 4, co v Brně maj). Je dobrý v mnoha různých koktejlech a může i za to, že druhý den mé návštěvy jsem krásných 6 hodin snídala!! Přesně tak! Jako pravé dámy jsme si k talíři lívanců otevřely prosecco a zdrbly všechny muže. Od Prahy až po Brno. A víte co? Tohle je všude stejný!!

holky na cestách Brno
Sdílejte…

Štítky