Úvod / Ona / Gyn, to nic

Gyn, to nic

13. 12. 2018 Ona
silena matka

Musím se přiznat, že strašně ráda konverzuju a provozuju humor s cizími lidmi. Nejvíc to samozřejmě odnášejí děti v tramvajích, prodavačky a doktoři.

Uznávám taky, že když jsem nervózní, melu.
Melu a melu, snažím se to zachraňovat humorem, zase melu a pak se trochu stydím.
Někdy víc.

Když se tyhle dvě věci sejdou, je to tak trochu katastrofa.
No a teď si vemte, že se to takhle pěkně sejde při návštěvě gynekologie.
Nedávná kontrola toho byla krásným příkladem.

Jednak jsem měla s prevencí dost velký skluz, takže už tak jsem tam šla se staženou p…
No a pak je tam taky taková docela významná věc, a to ta, že jakmile si s panem doktorem vyměníte zdvořilostní fráze, tedy jak se máte, že je venku kosa a kdy že byla poslední menstruace, ocitnete se za zástěnou a vypadáte jako ze špatnýho pornofimu – vršek, dlouho nic a potom vysoký černý ponožky.

A tady přichází moje chvíle.
Stojím tam a jakoby z dálky slyším sama sebe, jak říkám, že vylezu ven, až budou nastavovat zrcadlo.
Hehe.
He.
Doktor nic.

Potupně si přecupitám ke koze, což je teď prý nějaké výbušné téma, ale tahle je docela neškodná. Cestou už se začínám potit a žmoulám si triko.
Vyškrábu se nahoru, nohy do praku a desetkrát posunout níž. Takhle tam ležím předlouhých třicet vteřin, než si pan doktor připraví propriety a během nichž mu stihnu říct, že teda nechápu, proč mají v gynekologických ordinacích obrazy na stěnách a ne na stropě.
Hehe.
He?
Nic.

Jakmile začne samotná prohlídka, opět přichází na řadu fórky se zrcadly, tak se jich, zcela (gyneko)logicky ptám, kdo že je v zemi zdejší nejkrásnější…
Nic.
Mám sto chutí ho poslat k čípku, ale včas mi dojde, že on už tam vlastně je, a tak raději stáčím konverzaci k ovulaci, tam nám to přece jen tolik neskřípe.

Očividně si oba přejeme, aby už bylo tohle utrpení za námi, což se tedy děje, já couvám ze dveří pomalu ještě s kalhotama u kolen a on se schovává za monitor. To pade za kouzelná zrcadla prý necháme na příště. Raději už jen kývu hlavou.

Co si budem, prohlídka je to krátká a většina žen to jistě dává s poněkud větší grácií. Ale hlavně je moc důležitá a já bych tímto ráda pozdravila všechny, které mají moc práce a starostí – udělejte si čas pro sebe a své zdraví. Zavolejte a objednejte se hned.

A jestli býváte nervózní, výše uvedené icebreakery jsou vám plně k dispozici.
Která rozesměje doktora, má u mě pivo!

Sdílejte…

Štítky