Úvod / Leccos / Čau lidi

Čau lidi

20. 7. 2018 Leccos
madla

Všem lidem, které znám z on-line světa, zarputile tykám. Mladým, starým, pánům, dámám, nehledě na stav konta a společenský status. Ne, nejsem drzá a nevychovaná. Jen jsem přemýšlela, v jaké fázi je náš vztah a logicky k tomu dospěla.

Kde jsme se vlastně seznámili? V práci, když jste si krátili nudu? Ve škole? V mhd? V hospodě? Při nudném sportovním utkání? A nebuďme naivní – na záchodě? Vlastně by bylo docela zajímavé zjistit, kolik lidí se v dnešní době poprvé seznámilo právě tam.

Kde jste si mě četli? Jsem si téměř jistá, že už jsme spolu byli v posteli. Doufám, že ne hned napoprvé. Nahé už jsem vás taky jistě viděla, nejspíš už jsme spolu byli relaxovat ve vaně. Představili jste mě už rodičům? Možná to zní bláznivě, ale já už s pár oblíbenými on-line autory svou drahou máti seznámila. Takřka stoprocentní taky je, že už jsme se spolu opili, pokud nejste abstinenti. Třeba ti nedobrovolní, kterým se říká „těhotná žena.“ Možná jste mě už vzali i do restaurace na večeři. Přeci jen, nic vás nestojím, nemusíte mě doprovázet domů a vysvětlovat partnerovi nebo partnerce. Už jsem vás viděla při sexu? Jestli jo, měli byste se nad sebou vážně zamyslet. Nebo nad svým partnerem nebo partnerkou.

Snad je náš vztah ještě v první idylické fázi, snad už jsme se stihli pohádat: „Co to tam píše za nesmysly? Kráva! Tu už číst nebudu! A aby nikdo nepochyboval proč, napíšu to sociální sítě. Všichni musí vědět, že v tomhle neměla pravdu, nána jedna blbá!“ Je pravda, že jsem ještě s žádným čtenářem nezažila usmiřování, ale třeba to taky přijde.

Proč bych vám potom měla vykat? Říká se, že partnerství postoupí do další fáze, když před sebou začnete prdět. Sáhněte si do svědomí, já myslím, že tohle už máme dávno za sebou…

Sdílejte…

Štítky